BRYGADZISTA/TEAMLIDER – Magazyny Spożywcze

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. BRYGADZISTA/TEAMLIDER - Magazyny Spożywcze Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Magazynier

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola mieszkań firmowych
  • Kontrola samochodów służbowych użytkowanych w ramach danego projektu
  • Zarządzanie przejęciami pracowników
  • Pomoc dla pracowników, którzy nie władają biegle językiem niemieckim
  • Wsparcie pracowników na początku pobytu w Niemczech
  • Wprowadzenie nowych pracowników
  • Stala współpraca z działem rekrutacji naszej firmy
  • Nadzorowanie pracy komisjonerów na dziale mrożonek

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność i sumienność w pracy
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Znajomość procesów magazynowania i logistyki
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: plus premii uznaniowe i motywacyjne od wyników pracy
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Możliwość zaliczek i nadgodzin
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód służbowy , telefon, komputer itp
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Numer referencyjny

8524486