Mechanik naczep przemysłowych(FE/08/21)

Weegree Mechanik naczep przemysłowych(FE/08/21) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Mechanik

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Mechanik naczep przemysłowych

Miejsce pracy: Belgia, Bullingen

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją naczep przemysłowych.
  • Przeprowadzanie napraw hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych.

Co oferujemy:

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Stawka 2500-2800€ netto/m-c.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, spawalnictwa, hydrauliki i pneumatyki.
  • Umiejętność pracy w zespole, autonomii i rzetelności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Znajomości jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.
Numer referencyjny

8590078