Kierowcy C, CE, 7,5 T

Opis oferty pracy

Praca w Wielkiej Brytanii Kierowca

Agencja Pracy AM2PM

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, a co za tym idzie zwiększającym się zainteresowaniem klientow
poszukujemy:

kierowców z kategorią C+E
Miejsce pracy: Szkocja/Glasgow

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 07825371469,
lub o przesłanie CV: pawel@am2pm.uk.com

Obowiązki

dbałość o powierzony sprzęt, rzetelność, odpowiedzialność oraz umiejętność pod presją czasu

Wymagania

prawo jazdy kat. C+E
minimum roczne doświadczenie zawodowe w ruchu po UK (bez doświadczenia
lub o krótszym stażu z chęcią do przyuczenia)
uprawnienia do przewozu rzeczy
mile widziana znajomosc jezyka angielskiego
karta kierowcy do tachografu cyfrowego
dobra organizacja pracy

O autorze

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
atrakcyjne warunki płacy i pracy

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Kierowcy C, CE, 7,5 T