Kelner/Kelnerka – March

Opis oferty pracy

Praca w Wielkiej Brytanii Kelner

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kelner/Kelnerka na terenie Wielkiej Brytanii.

Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości March.

Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy
Czas pracy: ok. 40 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu

Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o brytyjskie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy.

W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą.

Obowiązki

• Wynagrodzenie: 7,20-7,50 funtów brutto/godz.
• Zakwaterowanie: pokój w domu dla personelu
• Wyżywienie: zapewnione śniadanie i obiad w dniach pracy
• Umowa na brytyjskich warunkach
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu

Wymagania

• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia

O autorze

Hoga Fachquelle Sp.z o.o. ( nr rej. agencji 11668) jest agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych polskich pracowników dla zagranicznych pracodawców w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Numer referencyjny

KS 04/07/IN

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja.uk@hoga-praca.pl

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. KS 04/07/IN

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Chcesz poznać inne nasze oferty? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.hoga-praca.pl

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Kelner/Kelnerka – March