Zbrojarz (produkcja prefabrykatów)

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Zbrojarz (produkcja prefabrykatów) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów budowlanych – poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Zbrojarz (produkcja prfebarykatów)

Miejsce pracy: Weert, Holandia

 Opis stanowiska:

  • praca na produkcji prefabrykatów budowlanych
  • montaż zbrojeń wg rysunków technicznych

 Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • chęć pracy na stałe

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach.
  • stawkę 435 – 440 €/ tydz netto (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (nadgodziny – możliwe)
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (pokój dwuosobowy)
  • dojazd do pracy możliwy rowerem 20/30 min

Numer referencyjny

8257240

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Zbrojarz (produkcja prefabrykatów)