Monter konstrukcji stalowych z prawem B+E (KBER/02/24-HH/I/300)

Weegree Monter konstrukcji stalowych z prawem B+E (KBER/02/24-HH/I/300) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Monter

 Monter konstrukcji stalowych z prawem B+E

Miejsce pracy: Flandria, Belgia
Stawka: 2200-2700€
Zakwaterowanie: darmowe

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (2 lata) / znajomość rysunku technicznego / język angielski / prawo jazdy k. B+E – koniecznie

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników. Praca w firmie specjalizującej się w montażu konstrukcji stalowych na indywidualne zlecenia klientów.

Opis stanowiska:

  • Montaż schodów, poręczy i podestów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium.
  • Praca na podstawie rysunków technicznych.
  • Praca na wyjazd.

Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku monter konstrukcji stalowych.
  • Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego (monterskiego).
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Prawa jazdy B+E – warunek konieczny.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Co oferujemy:

  • Stawkę: 2200-2700€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8758825