Układanie sztucznej trawy

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik fizyczny

Układanie sztucznej trawy na boiskach.

Oferujemy :
Umowę na podstawie CAO
Tygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie
Dojazd do pracy
Zakwaterowanie ( pokoje jednooosobowe w standardzie )

Obowiązki

Wykonywanie zleceń.

Wymagania

Znajomość języka na poziomie komunikatywnym ( angielski / niemiecki / holenderski )
Prawo jazdy kat. B
Chęci do pracy.

O autorze

Holenderskie biuro pośrednictwa istnieje na rynku pracy juz od 6 lat. Prężnie się rozwijając poszukujemy nowych osób do pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać pod adres : praca@warx.nl

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Układanie sztucznej trawy