This job listing has expired and may no longer be relevant!

Spawacz TIG – serwis silników okrętowych – stacjonarnie NL

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Spawacz

Dla naszego klienta szukamy doświadczonego spawacza TIG.

Pracodawca oferuje:
Legalne zatrudnienie, pierwsza umowa podpisywana na okres 6 miesięcy ( z możliwością przedłużenia ) z 2 miesięcznym okresem próbnym
Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności na terenie NL ( Sofi number, ubezpieczenie , holenderskie konto bankowe )
Pracę w przyjaznym i wesołym holenderskim zespole
Zakwaterowanie
Dojazdy na terenie NL
Wyżywienie podczas nadgodzin
Nadgodziny, soboty oraz niedziele płatne extra (normalne godziny pracy w tygodniu 8,00- 16,00 )
Wypłata co 4 tygodnie

Obowiązki

Spawanie metodą TIG

Wymagania

Świadomość systemu pracy 24/7
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
Prawo jazdy

O autorze

Holenderska firma zajmująca się stacjonarnym serwisem 24/7 – silników okrętowych szuka do dłuższej współpracy doświadczonego spawacza TIG z komunikatywnym angielskim. Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą.

Jak aplikować

Kontakt:
510267433
seneco@op.pl

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Spawacz TIG – serwis silników okrętowych – stacjonarnie NL