Sortowanie cebulek kwiatowych

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik szklarni

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

Oferujemy:
– Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
– Stawkę 10 euro brutto za godzinę
– Kontrakt holenderski
– Darmowe dojazdy do pracy
– Opiekę polskiego koordynatora
– Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i ubezpieczenie

Obowiązki

– Sortowanie cebulek kwiatowych
– Praca na hali

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
– Chęci do pracy, rzetelności, uczciwości
– Prawo jazdy kat. B – mile widziane
– Znajomość języka obcego – mile widziane

O autorze

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres j.lipinska@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 513 028 724.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Sortowanie cebulek kwiatowych