Słodka oferta! Pakowanie słodyczy – HOLANDIA

Mega oferta w Veghel! Przyjemna praca przy pakowaniu słodyczy znanych producentów! Dokładnie tych samych, które codziennie kupujesz w sklepie! Sprawdź, dlaczego warto!

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Co otrzymasz od nas?
– Stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami
– Cotygodniową wypłatę
– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Zakwaterowanie
– Dodatki zmianowe
– Dodatki za pracę w nadgodzinach
– Gwarantowany dodatek wakacyjny – 8% dochodów brutto
– Rezerwę na poczet urlopu – 10,43 % dochodów brutto
– Pracę na dwie zmiany – od poniedziałku do piątku (czasem również weekendy)
– Minimum formalności i pakiet pracowniczy
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować?
– Pakowaniem i kontrolą jakości takich produktów jak słodycze, herbata

Wymagania

– Zaangażowanie w pracę i rzetelność

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

O autorze

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590).

Jak aplikować

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Słodka oferta! Pakowanie słodyczy – HOLANDIA