Pracownik techniczny

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pozostałe oferty

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta – firmy z Holandii- poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Zevenaar
Start: 1.09.2019

Oferujemy
-kontrakt holenderski
-terminowe miesięczne wynagrodzenie 2000€ brutto
-darmowe zakwaterowanie, ubezpieczenie
-możliwość nawiązania stałej współpracy

Obowiązki

-praca w hotelu pracowniczym (64 osoby)
-dokonywanie drobnych napraw, kontrola czystości, sprzątanie,
-kwaterowanie nowych pracowników

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka angielskiego- minimum poziom B1/B2
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. Złota Rączka, drobne naprawy)
-prawo jazdy kat. B
-gotowość do zamieszkania w hotelu
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od września 2019

O autorze

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swoich aplikacji na p.rzepka@derksen-polska.pl lub +48 517 491 707.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik techniczny