Pracownik produkcji – Beringe

EU-People Recruitment Office Pracownik produkcji - Beringe Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

EU-People, Twoja zaufana agencja rekrutacyjna, poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Produkcji w firmie Perfect Coat.

Perfect Coat jest specjalistą w przemysłowym powlekaniu części, głównie samochodowych z tworzyw sztucznych.

Tworzą i dostarczają również pomalowane części dla różnych znanych marek samochodowych , części z tekstem i innymi oznaczeniami, grawerowanymi laserowego i drukowanymi próżniowego czy za pomocą podkładek, sitodruku.

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji, montażu i konfekcjonowaniu komponentów
  • Kontrola materiału podstawowego
  • Ostateczna kontrola produktu końcowego
  • Pakowanie produktów i przygotowanie do transportu
  • Identyfikowanie wad i przekazywanie ich kierownikowi zespołu
  • Praca zgodnie z warunkami pracy i przepisami wewnetrznymi
  • Polerowanie i czyszczenie produktów aby spełniały wymagania klienta
  • Przygotowanie produkcji

Co oferujemy?

  • Stała praca w przyjaznej atmosferze
  • Gwarantowany tydzien pracy
  • Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio i w całości na Twoje konto
  • Nawet €200 rocznie na opiekę dentystyczna w nagłych wypadkach (przy korzystaniu z naszego ubezpieczenia zdrowotnego)
  • Bezpośredni kontakt z Twoim opiekunem
  • Pomożemy Ci otrzymać zasiłek zdrowotny (Zorgtoeslag)
  • Pomożemy Ci ubiegać się o ulgę podatkowa od kosztów eksterytorialnych

Czego wymagamy?

  • Znasz komunikatywnie język angielski
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku-mile widziane
  • Chęć nawiązania długoterminowej współpracy
  • Chęć zapewnienia jakości wykonywanej pracy
  • Jesteś dokładny i szybko się uczysz
Numer referencyjny

8327586

Wyślij zgłoszenie