This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik Pralni

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Pracownik prefabrykacji Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik fizyczny

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Holenderskiego Klienta – w zautomatyzowanej pralni obsługującej hotele i restauracje na terenie Holandii.

Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Elsloo, Holandia

 Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn piorących i maglujących.

  • Sortowanie i składanie, a następnie pakowanie prania.

 Wymagania:

  • Podstawowa znajomości języka holenderskiego i/lub angielskiego

  • Predyspozycje do pracy stojącej

  • Własny środek transportu

  • Preferowane jest zamieszkanie w Elsloo, Maastricht, Geleen lub w innym miejscu w regionie

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach Holenderskich

  • Wynagrodzenie brutto od 10,91 €/h do 11,21 €/h

  • Dodatek na dojazdy do 11,20 € netto za każdy dzień roboczy

  • Dodatek zmianowy za pracę po godzinie 19:00 22,5% i 45% za pracę w soboty

  • Możliwość pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze czasu pracy od 24 do 40 godzin tygodniowo

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

Numer referencyjny

7698182

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik Pralni