PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI SAMOCHODOWYMI

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI SAMOCHODOWYMI Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zbieranie zamówień
  • Załadunek i rozładunek kontenerów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy magazynowej (warunek konieczny)
  • Mile widziany certyfikat na wózki widłowe
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Numer referencyjny

8578994