PRACOWNIK MAGAZYNU Z ART. DLA MOTOCYKLISTÓW

Agencja pracy Cosmoworker PRACOWNIK MAGAZYNU Z ART. DLA MOTOCYKLISTÓW Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

Praca długoterminowa.
Praca w magazynie z artykułami dla motocyklistów.
Stawka początkowa 11,75€/h brutto.
Dla chętnych duża ilość godzin pracy.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Aktualnie oferta nie jest skierowana do par i grup kandydatów. Wymagane prawo jazdy.

Region: Oss, Hertogenbosch, Nijmegen.
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #bezstawkiwiekowej.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • różne prace magazynowe,
  • załadunek i rozładunek kontenerów z artykułami dla motocyklistów,
  • przyjęcie dostawy,
  • wprowadzenie produktów do sytemu,
  • kontrola jakości produktów,
  • zbieranie zamówień za pomocą wózka EPT,
  • praca w systemie dziennym, 1-zmianowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy,
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 11,75€ brutto za godzinę pracy,
  • wynagrodzenie wakacyjne 8,33% stawki brutto,
  • wynagrodzenie urlopowe 8,70% stawki brutto,
  • koszt zakwaterowania: 115,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 35,22 € za tydzień.
Numer referencyjny

8532014