Pracownik Magazynu

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

PRACOWNIK MAGAZYNU – Zbieracz zamówień/Order picker
OD ZARAZ!!!

Miejsce pracy: Holandia, miejscowość Waalwijk

Praca w znanym i prężnie rozwijającym się magazynie sklepu internetowego. Podjęcie pracy z nami to możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju oraz długotrwała współpraca!

Oferujemy:
– Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą,
– Atrakcyjne zarobki z dodatkami zmianowymi do 50% stawki,
– Możliwość pracy na dłuższy okres
– W pełni wyposażone zakwaterowanie/ ubezpieczenie/ transport do pracy,
– Opiekę polskich koordynatorów,
– Dobrą atmosferę w pracy

Obowiązki

-Praca w magazynie sklepu internetowego (sprzęt elektroniczny, muzyka, prasa, biżuteria, zdrowie, sport)
– Zbieranie zamówień – tzw. order picking,
– Praca ze skanerem ręcznym,
– Skanowanie, pakowanie, przygotowywanie produktów do wysyłki,
– Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania

– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (logistyka) będzie dodatkowym atutem,
– Mile widziane prawo jazdy,
– Duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach,
– Chęć pracy w systemie zmianowym, elastyczność, dyspozycyjność od poniedziałku do piątku + weekendy dla osób zainteresowanych

O autorze

Derksen Polska Sp. z o.o.jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres j.lipinska@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 513 028 724.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik Magazynu