PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

Miejsce pracy: Holandia, Oss

Oferujemy:
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– zakwaterowanie i ubezpieczenie(odpłatnie);
– opiekę polskiego koordynatora
– zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski na minimum 6 miesięcy
– organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii;

Obowiązki

– załadunek/ rozładunek kontenerów
– obsługa wózków ETP
– obsługa skanera

Wymagania

– dobra znajomość j. angielskiego;
– doświadczenie w obsłudze wózków EPT
– prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
– dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość

O autorze

Derksen Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się certyfikowana (nr certyfikatu 4042) Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego, specjalizująca się głównie w branży przemysłowej, budowlanej i technicznej. Rynki, na których głównie działamy to Polska, Belgia, Holandia.
Na terenie Polski firma posiada siedzibę w Gliwicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 517 491 707.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do PRACOWNIK MAGAZYNU