Pracownik magazynowy – Tilburg

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Pracownik magazynowy - Tilburg Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Manager

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

start pracy od zaraz!

  Opis stanowiska:

  • praca na magazynie, w którym produktem jest głównie odzież
  • układanie pudełek na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • prace około- magazynowe
  • praca na 3 zmiany

 Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do rozwoju
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
  • dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie: 11,15€ – 15,92€ brutto/h
  • dodatek zmianowy: od 25%  – 45%
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • 3 daniowe posiłki w cenie od €5 – €7.50
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania €100/ tydzień
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
Numer referencyjny

8290394

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik magazynowy – Tilburg