Pracownik fizyczny (naprawa palet) (HP/01/18)

Weegree Brukarz (BZB/02/18) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik fizyczny

(naprawa palet)

Miejsce pracy: Oosterhout

Opis stanowiska:

  • Ręczna naprawa różnego rodzaju palet przy użyciu elektronarzędzi.
  • Sortowanie palet.
  • Obsługa maszyn związanych z naprawą palet.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Własny samochód – mile widziany.
  • Chęć do pracy i sumienność.

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 9,50 brutto/h.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Zakwaterowanie: płatne 87,50 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

Numer referencyjny

4863307

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik fizyczny (naprawa palet) (HP/01/18)