Praca Zbiór Kwiatów Holandia

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Ogrodnik

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Praca: Od zaraz
Miejsce pracy: Westland, Holandia

Obowiązki

– Pielęgnacja i zbiór kwiatów

Wymagania

– Motywacja do pracy;
– Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

O autorze

Oferujemy:
– Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;
– Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione przez pracodawcę;
– Transport do pracy zapewniony przez pracodawcę;
– Możliwość długotrwałej współpracy;
– Wynagrodzenie €9,59/h brutto;
– Opiekę polskich koordynatorów

Jak aplikować

CV prosimy przesyłać na adres: angelika@holandiajobs.pl
*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca Zbiór Kwiatów Holandia