This job listing has expired and may no longer be relevant!

PRACA W SZKLARNI PRZY UPRAWIE BLUSZCZU OZDOBNEGO

Agencja pracy Cosmoworker PRACA W SZKLARNI PRZY UPRAWIE BLUSZCZU OZDOBNEGO Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Rolnictwo

NIEWYMAGANA KWARANTANNA.
Praca w szklarni przy uprawie bluszczu.
Praca długoterminowa.
Praca w szklarni, czasem także na zewnątrz.
40 godzin pracy w tygodniu. Dla chętnych możliwe nadgodziny.
Stawka 10,34 € brutto za godzinę pracy dla kandydatów od 21 roku życia.
Mile widziane pary i grupy kandydatów.
Dla chętnych duża ilość godzin.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni przy bluszczu ozdobnym,
  • pełen zakres prac związany z uprawą i przygotowaniem do sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w szklarni – mile widziane,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 10,34€ brutto za godzinę pracy,
  • koszt zakwaterowania: 99,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 25,64 € za tydzień.
Numer referencyjny

7755373

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do PRACA W SZKLARNI PRZY UPRAWIE BLUSZCZU OZDOBNEGO