This job listing has expired and may no longer be relevant!

Praca w Holandii

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik szklarni

Agencja zatrudnienia UP Recruitment z Tarnowa poszukuje osób do wyjazdu i pracy na terenie Holandii. Praca w okolicach Westland na szklarniach przy kwiatach oraz na halach przy sortowaniu , pakowaniu owoców, pakowaniu sałatek. Praca dla kobiet, mężczyzn, par oraz grup( max. 4 os.)

Zakres obowiązków:
– sortowanie i pakowanie owoców
– stickerowanie
– pakowanie sałatek
– sortowanie i pakowanie kwiatów doniczkowych
– plazuowanie chryzantem
– wyrywanie i sadzenie
– różnego rodzaju prace przy orchideach

Wymagamy:
– zaangażowania
– chęci do pracy
– odpowiedzialności
– dyspozycyjności na minimum 3 miesiące

Oferujemy:
– pracę legalną na podstawie umowy Holenderskiej
– pomoc w założeniu numeru SBN
– firmowe płatne mieszkania
– transport do pracy
– możliwość wyjazdu w parze
– stawkę godzinową 9€ -10.34€ brutto
– wypłaty przelewane na konto bankowe
– pomoc w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Nie wymagamy:
– znajomości języka obcego
– doświadczenia
– prawa jazdy

W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego lub e-mail oraz przesyłania CV.
Tel. 573-123-438
E-mail: wioletta@uprecruitment.eu

W CV Prosimy o zawarcie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jak aplikować

tel. 573-123-438
e-mail : wioletta@uprecruitment.eu

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca w Holandii