PRACA PRZY PRODUKCJI KOSTKI BRUKOWEJ/ TIEL

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy przy produkcji w fabryce kostki brukowej i elementów betonowych, bez znajomości języka!!!

Lokalizacja: Holandia. Tiel
Termin rozpoczęcia pracy : OD ZARAZ!!!

Obowiązki

Oferujemy:
– zakwaterowanie i ubezpieczenie,
– pomoc w organizacji transportu do Holandii.
– legalne zatrudnienie
– atrakcyjne wynagrodzenie
– przejrzyste warunki zatrudnienia
– pomoc w organizacji wyjazdu
– praca w zgranym zespole i miłej atmosferze
– wsparcie polskich koordynatorów

Wymagania

– energiczność,
– zapał do pracy,
– dyspozycyjność,
– motywacja oraz chęć do pracy.

O autorze

Agencja J&A Work z Krapkowic

Nasi koordynatorzy czekają na Twoją aplikację! Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 501 638 639. Możliwość aplikacji na dane stanowisko poprzez formularz, który znajduje się na naszej stronie https://www.jnawork.pl/oferty-pracy
DZIĘKUJEMY ZA WYBRANIE NASZEJ OFERTY!

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do PRACA PRZY PRODUKCJI KOSTKI BRUKOWEJ/ TIEL