PRACA PRZY PAKOWANIU TELEFONÓW I TABLETÓW ʕ•ᴥ•ʔฅ / PARY

Agencja pracy Cosmoworker PRACA PRZY PAKOWANIU TELEFONÓW I TABLETÓW ʕ•ᴥ•ʔฅ / PARY Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wymagane posiadanie zaświadczenia o niekaralności lub dowodu wystąpienia o jego wydanie (osobiście lub przez internet).

Uśredniona stawka początkowa 12,96€/h brutto (11,92 €/h brutto stawka podstawowa + 8,75 % stałego dodatku zmianowego).
Brak stawki wiekowej.

Praca także dla par.

Region: Waalwijk, Tilburg, Breda
#zzakwaterowaniem, #bezprawajazdy #bezstawkiwiekowej.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w magazynie ze sprzętem komputerowym,
  • praca stojąca przy stanowiskach: skanowanie, etykietowanie, pakowanie i kontrola jakości drobnych podzespołów komputerowych, telefonów,
  • praca w systemie 2-zmianowym.

Wymagania:

  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności z Polski lub Holandii lub dowodu wystąpienia o jego wydanie (osobiście lub przez internet),
  • doświadczenie w pracach magazynowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra sprawność fizyczna,
  • mile widziane posiadane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiące.

Oferujemy:

  • uśrednioną stawkę początkową
    od 12,96/h brutto (stawka podstawowa 11,92€/h brutto + 8,75 % stałego dodatku zmianowego),
  • cotygodniowe wynagrodzenie,
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 115 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 33,51 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8571662