Praca od zaraz~!

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pozostałe oferty

Szukasz pracy w Holandii? Jesteś gotowy do wyjazdu w ciągu najbliższego tygodnia?

Ze znajomością języka angielskiego, jak i bez.

Oferty pracy w produkcji lodów, w pralni, w hotelu, w markecie, w chłodni, pakowanie mięsa i wiele innych~!

Poszukujemy fachowców: Dekarzy, Brukarzy, Elektryków, Monterów, Spawaczy, Stolarzy itp.

Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Holandii~!

Obowiązki

Szczegóły telefonicznie.

Wymagania

Prace techniczne
– język angielski b1
– aktualne certyfikaty
– vca
-doświadczenie na stanowisku

O autorze

Zapewniamy:
-zakwaterowanie,
-opiekę koordynatora,
-umowę o pracę na warunkach holenderskich,
-ubezpieczenie,
-dojazd.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje cv + ewentualne certyfikaty na adres krzysiek@holandiajobs.pl
Kontakt telefoniczny + 48503701560 (pn.pt. 9-17)
Pozdrawiam serdecznie.

Jak aplikować

503701560
krzysiek@holandiajobs.pl

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca od zaraz~!