This job listing has expired and may no longer be relevant!

Praca Fryzjer/ka Amsterdam

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik usług

Dla naszego klienta poszukujemy fryzjerów do salonu w Amsterdamie.
Umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą.

Obowiązki

Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, upięcia … czyli wszystko!
Poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych, odpowiedzialnych z profesjonalnym podejściem do klienta i szerokim uśmiechem.

Wymagania

Wymagane doświadczenie w zawodzie oraz znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

O autorze

Pracodawca oferuje prace w młodym zespole, bazę klientów oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Dla osób z poza Amsterdamu zakwaterowanie.

Jak aplikować

Jesteś w Amsterdamie? Zadzwoń i umówimy Cię na spotkanie..
Chcesz przyjechać do pracy ? Wyślij nam swoje CV.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Dodatkowo w przypadku wyrażenia chęci na udział w kolejnych rekrutacjach proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Praca Fryzjer/ka Amsterdam