`PAKOWANIE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH – 9,57€ BEZ WZGLĘDU NA WIEK

Agencja pracy Cosmoworker `WYKASZANIE POBOCZY DRÓG Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa, całoroczna.
Praca w hali produkcyjnej i magazynie.

Wymagana dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Gwarancja godzin.
Praca 2-zmianowa, 6.00 – 15.00 i 15.00 do 24.00
Stawka podstawowa 9,11. Wraz z dodatkami średnia stawka to 9,64€ brutto/h.
Stawka bez względu na wiek kandydata.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • pakowanie gotowych produktów w mniejsze i większe opakowania oraz kartony,
  • kontrola jakości,
  • praca 2-zmianowa, 6.00 – 15.00 i 15.00 do 24.00

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność na długi okres czasu,
  • samodyscyplina i motywacja.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę podstawową 9,11€ brotto/h.
    Wraz z dodatkami średnia stawka to 9,64€.
  • stawkę bez względu na wiek kandydata.
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania:90,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 20,35 € za tydzień.
Numer referencyjny

4992361

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do `PAKOWANIE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH – 9,57€ BEZ WZGLĘDU NA WIEK