Osoba na tzw. „Zmywak”

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pozostałe oferty

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta z Holandii renomowanej sieci hoteli**** poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Duiven

Oferujemy:
– pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
– organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii
– kontrakt holenderski, stawka 10€ brutto/godz.
– Opiekę polskiego koordynatora
– Zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)

Obowiązki

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole, w renomowanej i prestiżowej sieci hoteli **** w Holandii oraz Niemczech. Dzięki nam możesz osiągnąć więcej, uzyskując cenne doświadczenie oraz pożądane przez wielu pracodawców referencje.

Wymagania

– komunikatywnej znajomości j. angielskiego
– mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy
– ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów
– dyspozycyjności
– czynnego prawa jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód)

O autorze

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres j.lipinska@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 513 028 724.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Osoba na tzw. „Zmywak”