Operator CNC

S&A sp. z o.o Operator CNC Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

S&A Sp .z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej działa na terenie Europy w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Nas!

Tel. 698 937 596

Zadania

  • Obsługa maszyn CNC, tokarki i frezarki (3 i 5 osiowej, z oprogramowaniem Siemens i Heidenhein)

  • Konserwacja sprzętu, przestrzeganie norm jakości i bezpieczeństwa

  • Obsługa maszyny tnącej, technologia toczenia

  • Toczenie części metalowych zgodnie ze specyfikacją, planem pracy i rysunkiem

  • Wyrównywanie i centrowanie części metalowych, zwracając uwagę na wady powierzchni

  • Przeprowadzanie pośrednich i końcowych kontroli części

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat.B i własny samochód na wyjazd

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość języka angielskiego

  • Własny samochód na dojazd

Oferujemy

  • Umowa o pracę na podstawie niemieckiego zbiorowego układu pracy IGZ
  • Stawka według niemieckiej taryfy
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • brak „Zeitkonta” – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • Polska umowa, legalne zatrudnienie
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Firma zatrudni wyspecjalizowanych operatorów CNC z językiem niemieckim na poziomie min.A2 lub angielskim min. B2

oraz pomocników, którzy nie będą programować, jedynie nadzorować pracę urządzenia, wyjmować produkty, kontrolować jakość.

Mogą oni być niewykwalifikowani, zostaną wdrożeni i przyuczeni. W przypadku pomocnika znajomość języka nie jest wymogiem.

Numer referencyjny

8780473