ORDER-PICKER MAGAZYN Z ŻYWNOŚCIĄ ORIENTALNĄ

Agencja pracy Cosmoworker ORDER-PICKER MAGAZYN Z ŻYWNOŚCIĄ ORIENTALNĄ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik fizyczny

Praca długoterminowa.
Stała praca w magazynie dystrybucyjnym z  produktami spożywczymi z Azji – ryż, sosy, makarony, zupy instant, konserwy, pasty, itp.

Praca przy kompletowaniu zamówień za pomocą wózka EPT i skanera.
Przygotowywanie towaru na paletach do dalszej dystrybucji i transportu.

Stawka początkowa 12,71€/h brutto dla kandydatów powyżej 23 roku życia.
Praca w systemie 2-zmianowym, 07.00 – 15.30 i 14:00 – 22:00 (19:00- 22:00 dodatek 125%).
Cotygodniowe wynagrodzenie.
Gwarantowane 36 godzin.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
Wymagane zaświadczenie o niekaralności.
Wymagana dobra kondycja fizyczna.
Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, jako order-picker lub operator wózka EPT.
Wymagane prawo jazdy kat. B.

Ta oferta nie jest obecnie skierowana do par.

Region: Oss, Veghel, Hertogenbosch, Nijmegen.
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • stała praca w magazynie dystrybucyjnym z  produktami spożywczymi z Azji – ryż, sosy, makarony, zupy instant, konserwy, pasty, itp,
  • praca przy kompletowaniu zamówień za pomocą wózka EPT i skanera,
  • przygotowywanie towaru na paletach do dalszej dystrybucji i transportu.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, jako order-picker lub operator wózka EPT,
  • wymagane prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące.

Oferujemy:

  • stawkę początkową 12,71€/h brutto,
  • cotygodniowe wynagrodzenie,
  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 105,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 29,21 € za tydzień.
Numer referencyjny

8289556

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do ORDER-PICKER MAGAZYN Z ŻYWNOŚCIĄ ORIENTALNĄ