Order Picker – Action – Echt

EU-People Recruitment Office Order Picker - Action - Echt Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

ACTION to szybko rozwijający się dyskont, który swoja oferta niskobudżetowych produktów rozwinął swój rynek do ponad 1500 sklepów w 8 krajach Europy!

W związku ze gwałtownym rozwojem firmy, nasz klient szuka nowych pracowników na stanowisko Order Picker do swojego nowo wybudowanego magazynu w Echt!

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem jako Order Picker będzie zbieranie zamówień, korzystając z systemów EPT oraz VoicePick. Będziesz pracował w międzynarodowej grupie świetnych, otwartych i zmotywowanych pracowników.

Swoim pracownikom zapewniamy dobrze wyposażona, nowoczesna kantynę, która codziennie zapełniana jest zdrowymi i świeżymi posiłkami. Ponadto pracując na popołudniowa zmianę otrzymujesz jeden posiłek całkowicie za darmo!

Co oferujemy?

  • Stała praca na nowoczesnym magazynie
  • Szybka możliwość awansu i zdobycia umiejętności w logistyce
  • Darmowy posiłek (podczas zmian popołudniowych)
  • Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio i w całości na Twoje konto
  • Bonus nawet do 300 e miesziecznie za dobre wyniki
  • Nawet €200 rocznie na opiekę dentystyczna w nagłych wypadkach (przy korzystaniu z naszego ubezpieczenia zdrowotnego)
  • Bezpośredni kontakt z Twoim opiekunem
  • Pomożemy Ci otrzymać zasiłek zdrowotny (Zorgtoeslag)
  • Pomożemy Ci ubiegać się o ulgę podatkowa od kosztów eksterytorialnych

Czego wymagamy?

  • Znajomość języka angielskiego lub angielskiego (B1)
  • Co najmniej 2 miesiące doświadczenia na stanowisku Order Picker
  • Znajomość systemu EPT oraz Voicepick
  • Możliwość pracy zmianowej oraz w weekendy
Numer referencyjny

8541721