Operator wózka Reachtruck

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Operator wózka

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatorów wózków typu Reachtruck z doświadczeniem oraz certyfikatem.

Lokalizacja: Tilburg, Middenbeemster, Barendrecht i inne

Obowiązki

– obsługa wózka widłowego typu Reachtruck
– maładunek/ rozładunek towarów
– kontrola jakości towaru

Wymagania

– doświadczenie na RT + certyfikat
– prawo jazdy
– znajomość języka angielskiego na poziomie B1

OFERUJEMY:
– stawki 11,02-12,53€/h+ dodatki (urlopowy, wakacyjny, zmianowy)
– wypłaty tygodniowe
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

O autorze

Holandiajobs jest prężnie rozwijającą się agencja pośrednictwa pracy. Co tydzień znajdujemy oferty dla ok. 100 kandydatów dla kilkudziesięciu naszych klientów na terenie Holandii.

ZAINTERESOWANY? Wyślij aktualne CV+ certyfikat na @ (w tytule REACHTRUCK)

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator wózka Reachtruck