Operator wózka przedniego

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Operator wózka przedniego Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Magazynier

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.

Dla naszego Klienta -poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka przedniego

Miejsce pracy: Oss, Holandia

start pracy: od zaraz

 Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie przemysłowym jako operator wózka przedniego
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dostarczanie materiałów do różnych działów zakładu
  • prace około- magazynowe

 Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózka przedniego – wymagany certyfikat
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • łatwość pracy w zespole.
  • gotowość do nauki języka holenderskiego
  • własny samochód

 Oferujemy:

  • Pracę długoterminową na holenderskich warunkach
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wynagrodzenie  €400 netto /tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie)
  • Środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

Numer referencyjny

7765328

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator wózka przedniego