`OPERATOR MASZYNY DO MYCIA SKRZYNEK

Agencja pracy Cosmoworker `PRACA PRZY KWIATACH DONICZKOWYCH Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.
Łatwa praca przy obsłudze maszyny do mycia plastikowych skrzynek na warzywa i owoce.
Stała ilość godzin pracy, możliwe nadgodziny.
Stawka 10,05 € brutto za godzinę pracy.
Stawka bez wiekówki.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny do mycia plastikowych skrzynek na owoce i warzywa,
  • umieszczanie skrzynek na linii mycia automatycznego,
  • wyjmowanie już umytych skrzynek na końcu linii mycia.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność na okres co najmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • uśrednioną stawkę początkową 10,05€ brutto za godzinę pracy,
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 97,50 €/tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 24,59 €/tydzień.
Numer referencyjny

6949283

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do `OPERATOR MASZYNY DO MYCIA SKRZYNEK