Operator maszyny CNC (HEV/11/23)

Weegree Operator maszyny CNC (HEV/11/23) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Stolarz

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec, Francji i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator maszyny CNC  (HEV/11/23)

Miejsce pracy: 3540 Herk-de-Stad

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją mebli.
  • Obsługa jednej z maszyn:

    – Piła Schelling AH6

    – Okleiniarka IMA Novimat

    – Wiertarka CNC Homag BHX 500

    – Holzher Epicon 5-osiowe CNC

  • Praca w trybie jednozmianowym, możliwe również nadgodziny.

Co pomoże kandydatowi zdobyć zatrudnienie:

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z wyżej wymienionych maszyn.
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Prawo jazdy kat B. i własny samochód na wyjazd.

Co oferujemy:

  • Stawka 17€ brutto/h
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Decydując się na współpracę z nami, przyczyniasz się do odbudowy lasów – w Twoim imieniu zasadzimy nowe drzewo.

Numer referencyjny

8722631