Monter płyt kartonowo-gipsowych

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Monter płyt kartonowo-gipsowych Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Monter

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – firmy realizującej projekty budowlano-konstrukcyjne dla szpitali, szkół, uniwersytetów w ramach kilku regionów Holandii – poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsca pracy: Breda, Holandia

 Opis stanowiska:

  • montaż płyt kartonowo-gipsowych – profile, wełna, płyta KG.
  • obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętarki itp.
  • w razie potrzeby wycinanie otworów wentylacyjnych, hydraulicznych używając odpowiednich narzędzi.
  • praca w grupach 2-4 osobowych.
  • docinanie list dekoracyjnych
  • stolarka wykończeniowa

 Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku monter płyt GK.
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: wiertarka, szlifierka, piły do metalu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • własne narzędzia – mile widziane
  • certyfikat VCA – mile widziany

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub na własnej działalności gospodarczej
  • wynagrodzenie od 530€ – 550 €/ tydzień netto w zależności od doświadczenia; własna działalność gospodarcza 30 €/h
  • gwarantowane 40 godz. pracy w tygodniu
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • ubezpieczenie – opłacone przez pracodawcę
  • wypłata „kilometrówki” z tytułu dojazdu do pracy – 0,19€/km
Numer referencyjny

8338142

Wyślij zgłoszenie