Lakiernik przemysłowy

BestHill Work Lakiernik przemysłowy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Lakiernik

BestHill Work  to agencja porednictwa pracy (KRAZ 16434).

Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13€ netto/h
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy  OPŁACONE
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania i opis stanowiska:

  • Lakierowanie konstrukcji stalowych (ram)
  • samodzielne stanowisko pracy (po wcześniejszym przeszkoleniu pracownika)
  • 2 zmiany
  • komunikatywny język niemiecki – warunek konieczny

Numer referencyjny

8577548