Kreślarz AutoCAD/WinPro

Weegree Kreślarz AutoCAD/WinPro Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Inżynier

Miejsce pracy: Liege, Belgia
Stawka: 2200-2500€
Zakwaterowanie: darmowe

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (2 lata) / znajomość programu AutoCAD i WinPro/ wymagany język francuski

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników. Praca w firmie rodzinnej, działającej w branży stolarki zewnętrznej od wielu lat. Kluczowe w zatrudnieniu będzie doświadczenie w pracy z programami AutoCAD i WinPro.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie rysunków technicznych do projektu
  • Wykonywanie niezbędnych obliczeń oraz opisów
  • Sporządzanie zestawień oraz kalkulacji niezbędnych do realizacji projektu
  • Wymagana znajomość obudowy PVC i ALU w oknach i drzwiach
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w oprogramowaniu AutoCAD i WinPro

Czego oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia
  • komunikatywnej znajomości języka francuskiego
  • znajomości rysunku technicznego 2D
  • siły fizycznej i chęci do pracy
  • precyzji i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy i możliwość wyjazdu własnym samochodem

Co oferujemy:

  • Stawkę: 13-15€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń – 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i DARMOWE zakwaterowanie OPŁACANE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Numer referencyjny

8750625