KONTROLA STANÓW MAGAZYNOWYCH W MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ / STAŁE GODZINY (WZ)

Agencja pracy Cosmoworker KONTROLA STANÓW MAGAZYNOWYCH W MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ / STAŁE GODZINY (WZ) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Pracownik produkcji

OFERTA SKIEROWANA JEST DO KANDYDATÓW Z WŁASNYM ZAKWATEROWANIEM

Wymagane doświadczenie w obsłudze systemu WMS.

Stała praca.
Praca w magazynie z ekskluzywną odzieżą.

Stawka początkowa od 12,00€/h brutto.
Praca w systemie 1-zmianowym.
Zwrot kosztów transportu powyżej 10km. 0,15€/km.

Oferta skierowana jest także do par i grup kandydatów.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

Region: Eindhoven.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w magazynie z ekskluzywną odzieżą,
  • kontrola stanów magazynowych przy użyciu systemu komputerowego,
  • stałe godziny pracy, praca w systemie 1-zmianowym.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych WMS.
  • własne zakwaterowanie.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • opiekę koordynatorów,
  • stawka początkową od 12,00€/h brutto,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów transportu powyżej 10km.
Numer referencyjny

8233001

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do KONTROLA STANÓW MAGAZYNOWYCH W MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ / STAŁE GODZINY (WZ)