DEKARZ

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. DEKARZ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Blacharz

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DEKARZ

Zadania:

  • Ogólne umiejętności związane z zawodem dekarza
  • Montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów
  • Wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe
  • Montaż dachu/rynien

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Posługiwanie się ze zrozumieniem rysunkami technicznymi
  • Wymagana umiejętność zgrzewania pokryć dachowych bitumicznych
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Stawka 12,5-15 euro brutto/H
  • Dieta 10-12 euro/ za każdy przepracowany dzień
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Numer referencyjny

8554635