Pracownik produkcji (pizza) (SOL/11/22) (HH/I/150)

Weegree Pracownik produkcji (pizza) (SOL/11/22) (HH/I/150) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca we Francji Pracownik produkcji

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec, Francji i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik produkcji (pizza)

Miejsce pracy: Francja, Malissard

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie specjalizującej się produkcją mrożonej pizzy.
  • Rozmieszczanie składników na pizzy.
  • Wizualna kontrola jakości, pakowanie.
  • Praca na dwie zmiany.

Co oferujemy:

  • Stawka 12,68 € brutto/h + Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat B.
  • Siły fizycznej.
  • Umiejętności pracy w grupie.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka francuskiego.
  • Własny samochód.
Numer referencyjny

8548691