This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kelner / Barman

In Temporis Polska Dział Zagraniczny Monter izolacji termicznej ciepłochronnej i zimnochronnej / Blacharz Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca we Francji Kelner

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Hotelu SPA na terenie Francji na stanowisku:

Kelner/ Barman

Zakres obowiązków:

– Obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

– Przyjmowanie i realizowanie zamówień.

– Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

– Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

– Doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.

– Komunikatywna znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego.

– Miła aparycja i wysoka kultura osobista.

– Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

– Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

– Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia na okres 3-4 miesięcy.

Oferujemy:

– Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

– Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

– Bezpłatne zakwaterowanie.

– wynagrodzenie miesięczne od 1500- 1700 € netto.

– Różne dodatki do stawki godzinowej.

– Dofinansowanie kosztów podróży.

– Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Numer referencyjny

7128224

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Kelner / Barman