This job listing has expired and may no longer be relevant!

Dekarz / blacharz

In Temporis Polska Monter izolacji termicznej ciepłochronnej i zimnochronnej / Blacharz - Praca od XI Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca we Francji Dekarz

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy z branży budowlanej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, blacha, papa termozgrzewalna).

-Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)..

-Mocowanie wykończeń dachowych.

-Wymiana ocieplenia i izolacja dachu.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracach dekarskich.

-Komunikatywna znajomość języka francuskiego (jedna osoba na ekipę).

-Prawo jazdy kat. B i mile widziane auto na wyjazd.

-Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

-Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.

-Stawkę godzinową od 12.50 € brutto/h + dietę 10,20 € netto za każdy dzień roboczy oraz inne dodatki.

-Bezpłatne zakwaterowanie.

-Dofinansowanie kosztów podróży do Francji.

-Dodatkowe wynagrodzenie – program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

-Pomoc w organizacji formalności związanych z wyjazdem.

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Numer referencyjny

7223976

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Dekarz / blacharz