Wulkanizator – praca przy wymianie opon (Dania)

Opis oferty pracy

Praca w Danii Mechanik

Agencja pracy Plus Job Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma Plus Job Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko Wulkanizatora

Miejsce pracy: Ribe (Dania)
Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę sezonową – wyjazd na 4-5 tyg.
• Pracę na cały etat (8-10 godzin dziennie)
• W pełni wyposażone zakwaterowanie

Obowiązki

• Wymiana opon i kół
• Demontaż kół oraz opon z felg
• Wyważanie kół
• Kontakt z klientem

Wymagania

• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w wymianie kół i opon
• Umiejętność zmiany opon na felgach stalowych i aluminiowych
• Umiejętność obsługi narzędzi diagnostycznych w celu resetowania czujników TPMS
• Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Uprzejmość i komunikatywność

O autorze

Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl”

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem, wysyłając swoje cv na adres js@plusjob.pl lub telefonicznie: 790 – 377 – 123

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Wulkanizator – praca przy wymianie opon (Dania)