Mechanik naczep, Skandynawia, praca od zaraz

Opis oferty pracy

Praca w Danii Mechanik

• Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
• Zapewnione zakwaterowanie
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek
• Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
• Około 40h pracy tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
• Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
• Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Obowiązki

• Konserwacja oraz renowacja samochodów ciężarowych i naczep naprawa ciężarówek pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
• Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza i sprawdzanie naczep i samochodów ciężarowych, naprawa i wymiana żarówek – prosta elektryka,
• Serwisowanie i przygotowywanie naczep i ciężarówek do trasy – naprawa i diagnoza zawieszenia, szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych etc.

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – konieczne
• Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych oraz naczep i przyczep lub podobne
• Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E)
• Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania
• Gotowość do szybkiego wyjazdu

O autorze

Agencja pracy PlusJob Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) dla swoich klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku mechanik naczep samochodów ciężarowych w Skandynawii (Dania, Szwecja) i Niemczech.

Numer referencyjny

11310

Jak aplikować

+48732550434
ad@plusjob.pl

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Mechanik naczep, Skandynawia, praca od zaraz