`OPERATOR PRODUKCJI – PRODUKCJA KONDENSATORÓW

Agencja pracy Cosmoworker `OPERATOR PRODUKCJI - PRODUKCJA KONDENSATORÓW Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Czechach Pracownik produkcji

Dobrý den! :] Praca blisko Polski!
Mile widziane pary i grupy pracowników.
Praca długoterminowa.

Podstawowy czas pracy 160-165 godzin w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Stawka około 4 250 zł (ok. 20 000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
Praca wg harmonogramu w trybie 2 zmianowym, 4 brygadowym.
12 godzinny dzień pracy – krótki/długi tydzień.
Pracodawca pokrywa całkowicie koszty zakwaterowania .
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Terminy przyjazdów do uzgodnienia.

Region: Lanškroun, Ostrava.
#zzakwaterowaniem, #bezdoswiadczenia, #dlapar, #bezjezyka, #bezprawajazdy, #bezstawkiwiekowej.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy, to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • produkcja kondensatorów do zaawansowanych urządzeń elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, kosmicznego, medycyny, etc.
  • obsługa automatów produkcyjnych
  • kontrola jakości za pomocą nowoczesnych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność i rzetelność w pracy,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka czeskiego,

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę około 4 250 zł (ok 20 000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • oddzielne premie m.in. za frekwencję, wykonanie,
  • praca w systemie 2-zmianowym 4-brygadowym, 12-godzinnym, wg harmonogramu,
  • w pierwszych dniach zatrudnienia szkolenie przygotowujące do pracy,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
  • 25 dni urlopu w ciągu roku,
  • dotowany ciepły posiłek w ciągu dnia.
Numer referencyjny

8251613

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do `OPERATOR PRODUKCJI – PRODUKCJA KONDENSATORÓW