This job listing has expired and may no longer be relevant!

MONTAŻ I PAKOWANIE ELEKTRONIKI / LEKKA PRACA

Agencja pracy Cosmoworker `OPERATOR PRODUKCJI, PRODUKCJA KONDENSATORÓW Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Czechach Pracownik produkcji

Mile widziane pary i grupy pracowników.
Praca długoterminowa.

Gwarantowane 160 godzin pracy w miesiącu.
Możliwość nadgodzin.
Stawka ok 3200 zł (ok. 19000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin.
Premie za frekwencję i wykonanie – istotny czynnik zwiększenia wynagrodzenia,
Doświadczenie i znajomość języka mile widziane.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Terminy wyjazdów do ustalenia.
Lokalizacja: Mikulov

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy, to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • montaż elementów elektroniki samochodowej, w tym kabli i wiązek elektrycznych do samochodów osobowych i ciężarowych,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna, potwierdzona prostym testem wstępnym,
  • dokładność w pracy,
  • zdolność do rozróżniania kolorów – wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę około 3200 zł (19000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • premie m.in. za frekwencję, wykonanie,
  • praca w systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym, 5-dniowy tydzień pracy
  • możliwe nadgodziny,
  • w pierwszych dniach zatrudnienia płatne szkolenie przygotowujące do pracy, zakończone testem
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
  • dotowany ciepły posiłek w ciągu dnia.
Numer referencyjny

7197554

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do MONTAŻ I PAKOWANIE ELEKTRONIKI / LEKKA PRACA