This job listing has expired and may no longer be relevant!

KONFEKCJONOWANIE I KONTROLA JAKOŚCI PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH

Agencja pracy Cosmoworker PRACA PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW METALOWYCH / WYMAGANY J. CZESKI Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Czechach Pracownik produkcji

Stawka około 3 200 zł (19 000  Kč) na konto.
Zwrot kosztów dojazdu do Czech.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Okolice Brna.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • montaż kabli i złączy do części samochodowych w czystym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:

  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka, angielskiego lub czeskiego,
  • zdolność do rozróżniania kolorów – wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę około 3 200 zł (19 000  Kč) netto na miesiąc w początkowym okresie pracy (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • praca w systemie 2-zmianowym, 4 brygadowym.
    Zmiany w trybie: 2 dni z. ranna, dzień wolny, 2 dni z. nocna, 3 dni wolne, 2 dni z. ranna, itd.
    Zmiany 12-godzinne, 06.00 – 18.00 i 18.00 – 06.00.
    W zależności od układu kalendarza od 12-u do 16-u 12-godzinnych dni pracy w miesiącu,
  • możliwe nadgodziny (łącznie w miesiącu max 230h),
  • nadgodziny płatne 140%,
  • w pierwszym dniu zatrudnienia pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
  • bezpłatny ciepły posiłek w ciągu dnia.
Numer referencyjny

6942728

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do KONFEKCJONOWANIE I KONTROLA JAKOŚCI PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH