This job listing has expired and may no longer be relevant!

Zmywanie naczyń, Belgia!

Opis oferty pracy

Belgia Pracownik usług

ABC Work

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia – to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą.

Obecnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy doświadczonych barmanów, kelnerów, kucharzy, pomocników kuchennych

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

ZMYWANIE NACZYŃ, BELGIA!

Miejsce pracy: Knokke-Heist (Belgia)
OPIS STANOWISKA:
na tym stanowisku odpowiadasz za zmywanie naczyń i czystość w kuchni
WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
komunikatywna znajomość języka angielskiego
własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy
odpowiedzialność i dokładność
motywacja do pracy
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia – około : 1678,65 € netto / miesiąc
atrakcyjne premie roczne
premie wakacyjne
belgijskie składki emerytalne
ubezpieczenie wypadkowe w miejscu pracy
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
zagraniczna umowa o pracę
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata

Jak aplikować

tel.: +48 570 221 444

e-mail: info@abcwork.eu

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Zmywanie naczyń, Belgia!