This job listing has expired and may no longer be relevant!

Stolarz / BELGIA (okolice Antwerpii)

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Zbrojarz

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

Stanowisko: Stolarz

Lokalizacja: Belgia (okolice Antwerpii)

Główne zadania:

  • przygotowanie drewnianych form (zbijanie, cięcie, obróbka drewna)
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • doświadczenie przy obróbce drewna (stolarz meblowy lub budowlany)
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki, wypłacane terminowo 15,75 euro brutto/h

         (wynagrodzenie miesięczne ok. 10 000 zł netto)

  • Praca 40h/tyg + możliwość nadgodzin
  • Organizację zakwaterowania–  280€/mies. ze strony pracownika
  • Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Zwrot kosztów badań lekarskich
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia za granicą
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu
  • Inne dodatki finansowe – zgodnie z legislacją belgijską

Numer referencyjny

6892364

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Stolarz / BELGIA (okolice Antwerpii)